Kryt na Realme 7 Pro DualSIM s vlastní fotkou - Mujkryt.cz Zobrazit větší

Vlastní kryt na Realme 7 Pro DualSIM s fotkou - Mujkryt.cz

Zvyšuje odolnost mobilu proti nárazuVysoká kvalita potisku

Vytvořte si jednoduše originální ochranný kryt na telefon s vlastní fotkou nebo designem.

Ochranná pouzdra Mujkryt® jsou vyrobena z inovativního materiálu TPU, který skvěle absorbuje nárazy, je odolný a příjemný na dotyk. Díky špičkové technologii vytváříme nádherné potisky ve vysokém rozlišení s živými barvami.

check_1.png Blesková výroba a odeslání

check_1.png Vysoká kvalita tisku

check_1.png Vylepšení fotek v ceně

Více informací

Kód: Realme 7 Pro DualSIM
Obj. číslo: 1058
Skladem

Cena

399 Kč

Parametry

Materiál TPU
Značka telefonu Realme
Typ telefonu 7 Pro DualSIM
Výrobce Mujkryt.cz
Záruka Doživotní

Více informací

Připravili jsme pro vás nejkomfortnější konfigurátor na trhu, díky kterému je celá tvorba vlastního krytu na telefon skutečně jednoduchá a rychlá. Zároveň vám na grafiku nikdy nebudeme vnucovat žádná loga! Design obalu tak bude čistý a kompletně ve vašich rukách.
Disponujeme moderní tiskovou technologií, která nám umožňuje vytvářet krásné potisky nerozeznatelné od profesionálně vyvolaných fotek. Nahráním fotky ve vysokém rozlišení pak docílíte perfektního výsledku. Vždy se pro vás snažíme vytvořit dokonalý produkt, proto všechna tisková data prochází ještě odborným manuálním postprocessingem - tuto službu od nás máte v ceně!
Technologie Shockproof TPU zvládne absorbovat pád z výšky až 2 metrů! Přitom se nejedná o žádnou těžkou cihlu, naopak - lehký a pružný materiál TPU (zkr. Termoplastický polyuretan) je modernější a vyspělejší alternativou běžně užívaného silikonu. My osobně jej díky jeho výjimečným vlastnostem považujeme za nejvhodnější materiál pro výrobu krytů na mobilní telefony.