Kryt na Samsung Galaxy A52 s vlastní fotkou - Mujkryt.cz Vergrößern

Kryt na Samsung Galaxy A52 s vlastní fotkou - Mujkryt.cz

Zvyšuje odolnost mobilu proti nárazuVysoká kvalita potisku

Vytvořte si jednoduše originální ochranný kryt na telefon s vlastní fotkou nebo designem.

Ochranná pouzdra Mujkryt® jsou vyrobena z inovativního materiálu TPU, který skvěle absorbuje nárazy, je odolný a příjemný na dotyk. Díky špičkové technologii vytváříme nádherné potisky ve vysokém rozlišení s živými barvami.

check_1.png Blesková výroba a odeslání

check_1.png Vysoká kvalita tisku

check_1.png Vylepšení fotek v ceně

Mehr Infos

Produktcode: Samsung Galaxy A13
Produkt-ID: 10268
Vorrätig

Cena

399 Kč

Technische Daten

Materiál TPU
Značka telefonu Samsung
Typ telefonu Galaxy A13
Výrobce Mujkryt.cz
Záruka Doživotní

Mehr Infos

Připravili jsme pro vás nejkomfortnější konfigurátor na trhu, díky kterému je celá tvorba vlastního krytu na telefon skutečně jednoduchá a rychlá. Zároveň vám na grafiku nikdy nebudeme vnucovat žádná loga! Design obalu tak bude čistý a kompletně ve vašich rukách.
Disponujeme moderní tiskovou technologií, která nám umožňuje vytvářet krásné potisky nerozeznatelné od profesionálně vyvolaných fotek. Nahráním fotky ve vysokém rozlišení pak docílíte perfektního výsledku. Vždy se pro vás snažíme vytvořit dokonalý produkt, proto všechna tisková data prochází ještě odborným manuálním postprocessingem - tuto službu od nás máte v ceně!
Technologie Shockproof TPU zvládne absorbovat pád z výšky až 2 metrů! Přitom se nejedná o žádnou těžkou cihlu, naopak - lehký a pružný materiál TPU (zkr. Termoplastický polyuretan) je modernější a vyspělejší alternativou běžně užívaného silikonu. My osobně jej díky jeho výjimečným vlastnostem považujeme za nejvhodnější materiál pro výrobu krytů na mobilní telefony.